dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

To snad ne, práskačky v centru Prahy zase v akci. Za nabízenou rozkoš ve křoví zaplatil sedmnáct tisíc, zn. nedobrovolně

Policisté z místního oddělení Nové Město se aktuálně zabývají krádeží osobních věcí z příruční tašky. Vše začalo 7. září krátce před půlnocí na Karlově náměstí, kde neznámá žena oslovila poškozeného.

„Zpočátku se ho pouze ptala na cestu, postupně ho ale začala táhnout z cesty do křoví, přičemž využila situace a v nestřeženém okamžiku mu z příruční tašky odcizila mobilní telefon, fotoaparát a peněženku se třemi platebními kartami, osobními doklady a nemalou finanční hotovostí,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Muž jí sice odstrčil, než se ale vzpamatoval z šoku, byla už pachatelka i s jeho věcmi za bezmála sedmnáct tisíc pryč. Pachatelku se bohužel zatím nepodařilo dopadnout.

Ženy, které v noci okrádají tímto způsobem muže, se v centru Prahy pohybují už mnoho let. Kriminalisté těmto zlodějkám přezdívají práskačky. Vyhlížejí si především opilé muže, kterým se snaží vloudit do přízně sexuálními nabídkami. Osahávají je a přitom jim ukradnou peníze či osobní věci.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru