dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

To snad ne: Neznámý muž na něj volal z domu, ať si ho vezme. A taky si ho skutečně vzít chtěl…

Strážníci z Prahy 4 přijali oznámení, že v Bartoškově ulici manipulují neznámé osoby se zaparkovaným autem. Poté, co strážníci přijeli na místo, uviděli čtyři mladíky, jak auto nakládají na podvalník.

Hlídka je ztotožnila a vyzvala je k vysvětlení celé věci. Jeden z mladíků řekl, že na něj z přilehlého domu volal neznámý muž s tím, že si vozidlo může odvézt, protože na místě stojí asi rok.

Protože se domníval, že hovořil s majitelem, kontaktoval kamarády, aby mu automobil pomohli odvézt. Kontakt na údajného majitele však neměl a ani si vlastně nevybavil, jak vypadal.

Hlídka pro podezření ze spáchání trestného činu mladíky omezila na osobní svobodě a celou událost předala Policii ČR k dalšímu šetření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru