dnes
Pondělí - zatazeno
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražské krimi

To se řekne soužce, děti se spráskaly na výletě do Prahy. Školačka si ustlala na chodníku!

V pátek v půl třetí ráno si hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7, vykonávající kontrolní činnost v ulici Komunardů, všimla osoby ležící na chodníku. Strážníci následně zjistili, že se jedná o zjevně opilou nezletilou dívku. Ta nebyla schopná srozumitelné komunikace.

Podařilo se pouze zjistit, že bydlí v hotelu na nedalekém Ortenově náměstí. Strážníci jí poskytli první pomoc a přivolali na místo záchranku.

Během ošetření se hlídka informovala v hotelu a zjistila, že dívka je zde ubytována společně s ostatními dětmi, které jsou v Praze na školním výletě. Poté, co se podařilo kontaktovat i učitelku, recepční hotelu hlídce sdělila, že opilá puberťačka odešla společně se dvěma kamarádkami.

„Ty byly nalezeny v silně podnapilém stavu na pokoji. Všechny tři nezletilé dívky byly poté převezeny záchrannou službou do jedné z pražských nemocnic. Případem se dále zabývají policisté," sdělil mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Jan Čihák.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru