dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

To musel být pohled: Malá dcera sledovala, jak její opilá matka kouří u zdi

V pondělí odpoledne vyjížděla hlídka strážníků k opilé ženě do restaurace Jugoslávských partyzánů. Pro alkohol vyrazila se svojí malou dcerkou, která ještě ani nechodí do školy.

Zatímco se matka opírala o zeď a kouřila cigaretu, její dcera seděla na druhé straně lokálu. Žena měla problém se strážníky komunikovat a udržet rovnováhu. Na dotaz, kde má dcerku, jim odpověděla, že je doma.

Bylo pro ni velkým překvapením, že je s ní v restauraci. Orientační zkouška u ženy ukázala 1,9 ‰ alkoholu v dechu.

Na místo se mezitím dostavil střízlivý otec, který si dceru i partnerku odvezl domů. Celá věc bude předána k dořešení Odboru sociálně právní ochrany dětí příslušné městské části.  


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru