dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

To jsem z toho jelen: Seznamte se s hrdými králi českých lesů

Vše, co jste kdy chtěli vědět o jelenech, ale báli jste se jich zeptat, budete mít příležitost zjistit v sobotu 24. září v lesním zookoutku u hájovny v Chuchelském háji. Ve 14 hodin začne akce To jsem z toho jelen, jejíž hlavní ozdobou bude místní jelení parta.

Proniknete do života jeleních stád, poslechnete si jejich mocné troubení, vyzkoušíte jelení obratnost a na vlastní kůži si otestujete, jak těžká je jejich mohutná ozdoba, kterou po celý den pyšně nosí na hlavě.

Během doprovodného programu vás čeká kvízová stezka, stanoviště vábniček i návštěva jeleního výběhu, kam všechny odvážné zájemce vezme ošetřovatel zvířat. Celá akce je zdarma a pro celou rodinu.

To jsem z toho jelen v zookoutku v Malé Chuchli odstartuje podzimní sezonu víkendových programů pro veřejnost. V listopadu Chuchelský háj rozezvučí slavnostní Svatohubertské troubení a těsně před vánočními svátky s obyvateli zookoutku oslavímte Zvířátkové Vánoce.

to-jsem-z-toho-jelen-nahled


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru