dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražské krimi

To je nechutné, chtěl jim useknout hlavu a foukat do zadnice

Velmi vypjatý a složitý případ museli řešit během noci na pondělí strážníci z Prahy 11 v Opatovské ulici. Agresivní a opilý muž se zde pohyboval s malou holčičkou v náručí.

V pondělí ve dvě hodiny ráno prováděli pražští strážníci kontrolní činnost v Opatovské ulici, kde si na autobusové zastávce Metodějova všimli zjevně opilého muže, který šel vrávoravou chůzí s malým dítětem v náručí. 

Strážníci ho vyzvali k předložení dokladů. Muž se choval agresivně, byl vulgární a s dítětem v náručí začal do strážníků strkat a sprostě jim nadával. „Useknu ti hlavu, vole,“ hulákal. Svou čtyřletou dceru měl jako „jako ochranný štít“.

Jeho agresivní chování bylo nebezpečné především pro jeho dceru. Celá situace byla značně vyhrocená a vzhledem k přítomnosti dítěte se strážníci snažili muže zklidnit bez použití donucovacích prostředků. Hlídka poté na místo přivolala Policii ČR.

Šestatřicetiletý muž však strážníkům i policistům nadále vyhrožoval. Podrobit se orientační dechové zkoušce razantně odmítl se slovy: „Já vám klidně nadýchám, ale možná tak do pr***!“

Strážníci a policisté ho následně i s holčičkou doprovodili k babičce, která si vystrašené dítě převzala do své péče. Celou věcí se dále zabývají policisté a úředníci odboru sociálněprávní ochrany dětí.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru