dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

To, co dělala dvojice na zaparkovaných autech, bylo, slušně řečeno, hodně podivné

Dva muže ve věku dvacet devět a třicet jedna let zadrželi pražští strážníci chvilku poté, co přijali oznámení, že mají nebezpečně vstupovat do sionice a skákat po autech. Případem se dále zabývají policisté.

Krátce před půl jedenáctou v pondělí večer přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že se v ulici Jugoslávských partyzánů směrem do centra pohybují dva muži, nebezpečně vstupují do vozovky a skáčou po zaparkovaných autech.

Podle oznamovatele měl mít jeden z mužů na hlavě plochou pokrývku. Hlídka si zjevně opilých mužů odpovídajících popisu, kteří se potáceli po chodníku, všimla v křižovatce ulic Jugoslávských partyzánů x Velflíkova.

Zastavila je a po kontrole dokladů se zeptala, zda někde neničili zaparkovaná auta. Oba muži shodně odpověděli, že ne, že si dali jen pár skleniček alkoholu a pak se trochu pováleli po asi třech, maximálně čtyřech, autech.

„Strážníci se proto s nimi vrátili na místo, kde mělo k ničení docházet. Jeden vůz našli poškozený. Pro podezření ze spáchání trestného činu vandaly strážníci předali přivolané hlídce Policie ČR,“ uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru