dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
9°C
To byl úlovek: strážníci z Prahy 7 zadrželi několik celostátně hledaných lidí
Zadržení pachatele. Ilustrační foto: MP Praha

To byl úlovek: strážníci z Prahy 7 zadrželi několik celostátně hledaných lidí

Začátek toho týdne byl nadmíru úspěšný pro strážníky z Prahy 7. V pondělí zadrželi čtyři lidi, tři muže a ženu, po kterých pátrá Policie ČR.

První případ se stal krátce po třetí hodině odpoledne. V Plynární ulici se při průjezdu policejní hlídky schovali dva muži za keř, kde vyhazovali nějaké věci. Pak poodešli do ulice U Staré plynárny, kde se pro změnu schovali za betonovou zídku.

Jeden z mužů se při následné kontrole dokladů choval značně nervózně a najednou odhodil pod zaparkované auto několik sáčků s krystalickou látkou. Strážníci pojali podezření, že by se mohlo jednat o drogy.

Druhý muž se hlídce přiznal, že je drogově závislý a je nakažen žloutenkou typu C. Muž odhazující sáčky je prý dealer, který mu přinesl drogu. Následně se ukázalo, že tento dealer je celostátně hledaný.

Na další dvě hledané osoby upozornil v pondělí večer strážník, který si jich všiml na Ortenově náměstí ve svém osobním volnu. Strážník si přivolal autohlídku z Prahy 7 a muže sledoval do ulice Na Maninách a následně do ulice Jankovcova.

Muži se však dali na útěk. Přivolané hlídky strážníků je po krátkém pronásledování dostihly a protože neměli žádné doklady, hlídka je předvedla na Policii ČR. Tam se potvrdilo, že policisté po nich skutečně pátrají.

Ve stejnou dobu jiná hlídka ze sedmé městské části provedla kontrolu baru na Ortenově náměstí. Zde byla nalezena žena, která odpovídala popisu hledané osoby. To, že je hledaná, se potvrdilo při následné kontrole.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru