dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

To byl šok, při cestě Žižkovem jim do cesty vběhla nahá dívka

Od soboty 15. srpna vyšetřují kriminalisté třetího policejního obvodu případ znásilnění, který se stal pod přemostěním mezi ulicemi Seifertova a Husitská v Praze 3. Třiatřicetiletý muž tam okolo půlnoci přivedl dvaadvacetiletou dívku, se kterou se před tím seznámil na Náměstí republiky.

„Podle výpovědi dívky ji muž následně povalil na matraci a vykonal na ní proti její vůli soulož a to i přes její aktivní obranu. Chvilku po znásilnění žena využila nepozornosti násilníka a zpod mostu utekla nahá na ulici, kde se jí ve snaze najít pomoc podařilo zastavit projíždějící auto,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

V autě cestovali dva muži, kteří dívce nabídli pomoc a jelikož byla nahá, tak jí dali i kalhoty a triko. Pak ji odvezli na místní oddělení policie, kde však nezůstali a odjeli pryč.

„V této souvislosti prosíme, aby se ozvali na linku 158, jelikož by kriminalisté potřebovali jejich svědectví. Podle poškozené se jednalo o dva muže, kteří mluvili česky a jeden z nich měl blonďaté vlasy. Druhý byl silnější postavy a měl hnědé vlasy. Vozidlo, kterým jeli, bylo tmavé barvy ve čtyřdveřovém provedení, pravděpodobně značky Fiat,“ pokračoval Daněk.
 
Policisté ještě té noci zadrželi podezřelého třiatřicetiletého muže z Rumunska, kterému sdělili obvinění ze spáchání trestného činu znásilnění, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Stíhání je vedeno vazebně, jelikož soud akceptoval podnět kriminalistů na uvalení vazby.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru