dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

„To budou čumět!“ A opravdu se nestačili divit...

V pondělí odpoledne prováděli pražští strážníci z Hlídkového útvaru běžnou kontrolní činnost v okolí ulice U Vršovického hřbitova v Praze 10. U jednoho z opuštěných objektů Českých drah zaslechli, jak někdo říká: „To budou čumět!“. Hned na to hlídka uviděla, jak z jednoho z objektů oknem vylézají dva muži.

Strážníci se jich proto zeptali, co zde dělají a vyzvali je k předložení dokladů. Na to jim shodně oba uvedli, že zde jen někoho hledají. Během kontroly si hlídka všimla, že v domě, ze kterého muži vylezli, začíná hořet. Protože nebylo v technických silách strážníků požár uhasit, přivolali si na místo další hlídku městské policie a hasičský sbor.

Pro podezření ze spáchání trestného činu pak strážníci oba muže omezili na osobní svobodě a předali přivolané hlídce Policie ČR. Vzniklá škoda byla vyčíslena na asi 20 tisíc korun.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Další články
Nahoru