dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Tlačil auto a rozčílil se: Kuš cajte, měl jsem jen tři pivka, dýchat vám nebudu!

Včera večer projížděla hlídka strážníků z Prahy 1 osmou městskou částí, kde si u křižovatky ulic Žernosecká a Horňátecká všimla poškozené dopravní značky, poničeného středového ostrůvku chránícího přechod pro chodce, rozbitého skla a vysypané zeminy na vozovce.

O kousek dál se strážníci zahlédli v odbočovacím jízdním pruhu neosvětlené bílé auto, které tlačil pravděpodobně řidič vozidla. Strážníci pojali podezření, že by se mohlo jednat o dopravní nehodu, proto vyzvali muže k podání vysvětlení.

Ten jim sdělil, že vozidlo řídil a naboural do středového ostrůvku. Přestože muž nebyl viditelně zraněn, hlídka mu ihned nabídla lékařské ošetření, což muž odmítl se slovy: „Nic mi není!“. Řidič vozidla u sebe neměl žádné doklady, byl z něj silně cítit alkohol, špatně artikuloval a jeho chůze byla nejistá.

Na dotaz hlídky, zda pil před jízdou nějaký alkohol, uvedl: „Ano. Ale měl jsem jen asi tři piva a žádné dechové zkoušce se podrobovat nebudu!“. Strážníci proto muže předali přivolané hlídce Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru