dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Tispol: Zaměřeno na alkohol a drogy za volantem

Ve čtvrtek a v pátek proběhla na území hlavního města Prahy dopravně bezpečnostní akce v rámci celoevropské akce „Tispol“. Při té se policisté zaměřili na kontroly řidičů v souvislosti s řízením pod vlivem alkoholu a drog.

Do akce bylo nasazeno 250 policistů, kteří zkontrolovali bezmála 4000 vozidel, přičemž zjistili 9 pachatelů trestné činnosti a 570 přestupků.

U osmnácti řidičů policisté odhalili, že před jízdou požili alkohol nebo drogy, z čehož třináct případů bylo v rovině přestupku a pět trestných činů. Pět set dvacet jedna přestupků policisté vyřešili na místě uložením pokut, které dosáhly v součtu výše 172 tisíc korun.  

Zbývajících 49 protiprávních jednání policisté oznámili příslušnému správnímu orgánu. Byly uloženy tři kauce v celkové výši 30 tisíc korun, vypátráno jedno odcizené vozidlo, jedna osoba v celostátním pátrání a zadrženo 6 řidičských průkazů.

Akce budou v příštích dnech a týdnech opakovat.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru