Dnes Úterý - jasno 14°C
Zítra Středa - jasno 11°C
Úterý 30. 5. 2023
Svátek má Ferdinand
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Tiskovým mluvčím Prahy 6 se stal Marek Zeman

Tiskovým mluvčím Městské části Praha 6 se od začátku dubna stal Marek Zeman. Bude zajišťovat tiskový servis starosty jeho zástupců a radních, komunikaci k veřejnosti a podílet se na přípravě komunikačních strategií městské části.

Během své více než dvacetileté kariéry působil Marek Zeman v oblasti PR a komunikace v různých oblastech soukromého i veřejného sektoru. Mezi jeho nejvýznamnější zkušenosti patří práce v České národní bance, kde zastával pozici ředitele komunikace.

Pracoval ve vedoucích pozicích pro několik ministrů. Působil v nadnárodní finanční skupině, kde hrál klíčovou roli při vstupu značky AXA na český a slovenský trh. Působil rovněž jako public affairs manager v ING Bank. Donedávna vykonával pozici vedoucího oddělení PR a komunikace ministra pro evropské záležitosti a zároveň tiskového mluvčího předsednictví České republiky v Radě EU.


Autor: red

Praha 1 pokračuje v dopravně-bezpečnostních akcích

Dnes ve 23:11

Minulý týden ve čtvrtek se uskutečnila v pořadí již čtvrtá dopravně-bezpečnostní akce a tentokrát se městští strážníci a představitelé radnice Vojtěch Ryvola(ANO) a Giancarlo Lamberti (TOP 09) zaměřili na neukázněné řidiče v ulicích Perlová a Rytířská, do kterých platí zákaz vjezdu s výjimkou...

Praha 1: Volná pracovní místa v Oddělení sociální péče a služeb

Dnes ve 22:27

Praha 1 hledá Sociálního pracovníka/ci na Oddělení sociální péče a služeb odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

Pěstounské rodiny představí Dny pěstounství

Dnes v 16:10

Hlavní město zve na další ročník osvětové akce zaměřené na náhradní rodinnou péči, Dny pěstounství. Lidé se mohou od 1. do 20. června přijít dozvědět více o pěstounské péči a výchově dětí. Akce je určena nejen pěstounům a zájemcům o pěstounství, ale i široké...

Další články
Nahoru