Dnes Pátek - zatazeno 10°C
Zítra Sobota - skorojasno 10°C
Pátek 23. 2. 2024
Svátek má Svatopluk
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Tiskovým mluvčím Prahy 6 se stal Marek Zeman

Tiskovým mluvčím Městské části Praha 6 se od začátku dubna stal Marek Zeman. Bude zajišťovat tiskový servis starosty jeho zástupců a radních, komunikaci k veřejnosti a podílet se na přípravě komunikačních strategií městské části.

Během své více než dvacetileté kariéry působil Marek Zeman v oblasti PR a komunikace v různých oblastech soukromého i veřejného sektoru. Mezi jeho nejvýznamnější zkušenosti patří práce v České národní bance, kde zastával pozici ředitele komunikace.

Pracoval ve vedoucích pozicích pro několik ministrů. Působil v nadnárodní finanční skupině, kde hrál klíčovou roli při vstupu značky AXA na český a slovenský trh. Působil rovněž jako public affairs manager v ING Bank. Donedávna vykonával pozici vedoucího oddělení PR a komunikace ministra pro evropské záležitosti a zároveň tiskového mluvčího předsednictví České republiky v Radě EU.


Autor: red

Před magistrátem demonstrovali mladí lidé proti zdražení MHD

Včera v 10:29

Před pražským magistrátem na Mariánském náměstí ve středu demonstrovalo několik desítek převážně mladých lidí proti možnému zdražení ročního kuponu na městskou hromadnou dopravu, informovala ČTK.

Praha 14: Setkání k revitalizaci parku Bílý kůň

Včera v 08:24

Radnice Prahy 14 zve ve středu 28. února do Kyjosku na Hutích – Splavná 652, kde můžete vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích.

Peníze na podporu Domu národnostních menšin a Integračního centra Praha

21. února 2024 v 06:56

Rada Prahy na svém pondělním zasedání souhlasila s poskytnutím více jak 11 milionů korun na zajištění provozu Domu národnostních menšin o.p.s. a Integračního centra Praha o.p.s. Finance budou sloužit k zabezpečení základních provozních nákladů v roce 2024. Zároveň hlavní město plánuje...

Další články
Nahoru