Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 7°C
Zítra Pátek - skorojasno 2°C
Čtvrtek 2. 12. 2021
Svátek má Blanka
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Tisíce tipů na dárky i zábava: Těšte se na Stříbrné vánoční dny
Stříbrné vánoční dny se konají ve dnech 9. až 12. prosince. Foto: PVA EXPO PRAHA

Tisíce tipů na dárky i zábava: Těšte se na Stříbrné vánoční dny

Na letňanském výstavišti se už podvanácté uskuteční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny. Můžete tu nakoupit pod stromeček, užít si předvánoční atmosféru i doprovodný program plný hvězd, který pobaví i pomůže potřebným. Ve dnech 9. až 12. prosince se v PVA EXPO PRAHA sejdou téměř dvě stovky vystavovatelů. 

Ve výstavní Hale 3 se sejdou čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury, které nabídnou široké portfolio vánočního zboží i originálních dárků pro celou rodinu. Na výběr bude sortiment z oborů dekorací, módy, hraček, sportu i lidových řemesel. Chybět nebude ani sekce zaměřená na gastro obor, najdete zde pestrou nabídku delikates, dárkových potravin i nápojů. Představí se například společnost Mix-Tee s dárkovými sadami exotických čajů, expozice Albi se svým různorodým sortimentem dárků pro děti i dospělé a populárními deskovými hrami. Nabídku pro dámy zpestří známá česká bižuterie ze severu Čech.

Hurá, jdeme se bavit
Veletrh Stříbrné vánoční dny není pouze o nákupech, ale také o vychutnání si té pravé sváteční atmosféry. Pestrá show bude probíhat v sobotu 11. prosince od 13 hodin ve Vstupní hale II pod taktovkou pořadatele – společnosti Charita dětem. Moderátor Slávek Boura pozve na pódium například zpěváky Petra Koláře, Šárku Rezkovou a Leonu Šenkovou, hudební skupinu Maxíci, houslistku Jolanu Szajewskou či břichomluvce Zdeňka Polacha.

Předvánoční výprodej
Souběžně s veletrhem se budou konat i další atraktivní akce, které stojí za to navštívit. V Hale 6 se ve dnech 9. a 10. prosince uskuteční druhý ročník předvánočního výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb lyže, kolo pod stromeček, kde si přijdou na své vyznavači mnoha sportovních disciplín. 

Bezlepkové dobroty
V sobotu 11. 12. bude Hala 6 patřit akci Bezlepkový vánoční trh pořádaný Společností pro bezlepkovou dietu. Vystavovatelé nabídnou bezlepkový sortiment jako čerstvé pečivo, vánoční cukroví, čepované pivo a další pochutiny. Báječnou atmosféru pro děti vytvoří společnost Party Klokočka, která přiveze do Letňan nové skákací hrady, vyfotí ratolesti ve fotokoutku, a kdo bude dobře hledat, potká i velkého chodícího sněhuláka.

Bezpečnost především
Organizátoři akce se navíc intenzivně starají o maximální bezpečí návštěvníků a vystavovatelů a chod veletrhu plně přizpůsobují aktuálním bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí Vlády ČR, aniž by utrpěl jejich komfort.

Více informací o veletrhu najdete na www.vanocnidny.cz


Autor: TZ, red

Mikuláši, andělé a čerti budou uklízet Centrální park

Dnes v 08:44

Odpadky, plechovky, plastové lahve nebo sáčky. To vše posbírají během a za běhu. Akce je vhodná pro běžící čerty, chodící Mikuláše i anděly s kočárkem.

Keramické Vánoce na Výstavišti

Včera v 16:06

Tradiční 17. Keramické Vánoce na Výstavišti na ploše před Průmyslovým palácem se konají během víkendu 4. – 5. prosince.

Praha 13: Projděte Čertovskou stezkou, Mikuláš rozdá dárky

Včera v 08:07

Čertovskou stezkou můžete projít v sobotu 4. prosince od 15 do 17 hodin.

Václavské Vánoce letos opět podporují zdravotně znevýhodněné

30. listopadu 2021 ve 22:15

Bohatý kulturní a charitativní program má už tradičně i letošní, v pořadí už dvanáctý ročník Václavských Vánoc. Ty jsou každoročně, tedy i letos, pořádány jako kulturní akce, na kterou se v současné době, po vyhlášení aktuálních vládních opatření, vztahují stejné podmínky jako na ostatní kulturní...

Praha 5: Mikuláš na ledě

30. listopadu 2021 v 10:41

V neděli 5. prosince dopoledne se můžete těšit na Mikuláše, který dorazí v doprovodu čerta a anděla. O program se postarají i mladé krasobruslařky a hokejisti z Nikolajky.

Praha 9: V Hrdlořezích se rozsvítí vánoční strom

30. listopadu 2021 v 07:58

Ve čtvrtek 2. prosince v 17 hodin se v Hrdlořezích u zvoničky rozsvítí vánoční stromeček.

Další články
Nahoru