dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská doprava

Tipy na výlety přináší publikace i nová aplikace dopravního podniku

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) nabízí v prodeji oblíbenou knihu plnou tipů na výlety v dostupnosti pražské MHD, a to „110 výletů s Dopravním podnikem hlavního města Prahy“ či pro anglicky mluvící zájemce „33 PRAGUE TRIPS by public transport“. DPP také aktualizoval svou aplikaci „Pražské výlety“ pro chytré telefony, kterou si nyní kromě platformy iOS můžete pořídit také na zařízeních se systémem Android.

Za dobrodružstvím nemusíte jezdit daleko, Praha nabízí mnoho míst, kam vyrazit ve volném čase. Pokud je libo trochu sportu, či se chcete v horkých dnech zchladit u vody nebo vás láká poznávat Prahu, stačí si jen vybrat místo, kam se chcete podívat a kniha či aplikace od DPP vás tam snadno dovedou.

„Kniha s tipy na výlety po Praze usnadní plánování vašeho volného času. Do konce léta nás doufám čeká ještě mnoho krásných slunečných dnů a byla by škoda zůstávat doma a nevyrazit za dobrodružstvím. Kromě knihy mohou zájemci o výlety po Praze využít také mobilní aplikaci, kde rovněž naleznou zajímavé tipy na cesty. Oba tito pomocníci jsou přehlednými průvodci s mapami, popisky všech míst, která stojí za to navštívit,“ uvedla Jana Šmejcká, vedoucí odboru Marketing a komunikace.

dopravni-podnik-kniha-nahled


Další články
Nahoru