Dnes Čtvrtek - jasno 1°C
Zítra Pátek - skorojasno 3°C
Čtvrtek 9. 2. 2023
Svátek má Apolena
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Tip na výlet: V Českých Budějovicích se otevřelo Saunia IGY Centrum
IGY Centrum. Foto: Saunia

Tip na výlet: V Českých Budějovicích se otevřelo Saunia IGY Centrum

V Českých Budějovicích se na Pražské třídě 1247 otevřelo nové Saunia IGY Centrum. Největší pobočka v síti Saunových světů Saunia nabízí prostor s atmosférou ve stylu střední Itálie – Toskánska. Návštěvníci mají k dispozici 8 saun a 4 způsoby ochlazení, dominantou je potom prostorná ceremoniální sauna s parním nárazem.  

V nové pobočce jsou dvě klasické finské sauny a jedna extra horká finská sauna s teplotou od 100 do 110 stupňů. Dále je k dispozici solná sauna, tropická sauna, herbal sauna nebo parní lázeň. Nová pobočka nabízí bohaté zázemí pro odpočinek ve velkorysých prostorech baru a dvou odpočíváren. Na saunovém baru jsou k dispozici tradiční pochutiny a nápoje.

V Praze má Saunia šest poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Více informací na www.saunia.cz.


Autor: red

innogy Karta zajištuje slevy ve skiareálech

22. ledna 2023 ve 21:07

innogy Karta zajišťuje ve všech třinácti partnerských skiareálech innogy dvacetiprocentní slevu na jednodenní skipas pro dospělého a desetiprocentní slevu na rodinné skipasy nebo skipasy pro děti.

Desatero zodpovědného turisty: Jak se chovat (nejen) při návštěvě národního parku?

12. srpna 2022 v 15:56

Každý z nás se alespoň čas od času ocitne v roli turisty – ať už se vydáme do zahraničí za poznáváním odlišné kultury, nebo zůstaneme v tuzemsku a volný čas vyplníme například návštěvou zámku či národního parku. Ačkoliv se od sebe různé turistické oblasti velmi liší, chování turistů by se vždy...

Další články
Nahoru