dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Tip na silvestrovský večer: Malostranskou besedu rozezní Ivan Hlas Trio
Malostranská beseda je dominantou Malostranského náměstí. Foto: Jan Polák / Wikimedia Commons

Tip na silvestrovský večer: Malostranskou besedu rozezní Ivan Hlas Trio

Malostranská beseda oslaví Silvestra ve společnosti Ivana Hlase a jeho hostů. Diváci se mohou těšit na známé hity jako Malagela, Karlín či Na kolena a především skladby z poslední desky Vítr ve vlasech, která vloni vyšla po celých šesti letech. Koncert začíná v 20:30 hodin.

„Ivan Hlas dokáže vytvořit textově krásné, melodické a nepodbízivé písně, které se téměř každého dotknou. Divákům nabízí komornější pojetí písní, které tak získávají jiný rozměr, kterému však nechybí dynamika a síla a naopak dává prostor vyniknout jejich kvalitě, profesionalitě a muzikantství. Z trojice vynikajících muzikantů (Ivan Hlas, Jaroslav „Olin“ Nejezchleba a Norbi Kovács) vyzařuje neuvěřitelná pohoda, radost a vyladěná souhra. Nás může jen těšit, že silvestrovský koncert Ivana Hlase je beznadějně vyprodaný,“ říká k silvestrovskému koncertu Ivana Hlas Tria šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.

Fanoušci Ivana Hlase, na které se na Silvestra nedostalo, nemusí zoufat. Již 25. ledna vystoupí Ivan Hlas v Malostranské besedě spolu s takzvaným Pokojovým triem. Občasné sdružení tvoří vedle Hlase také Jiří Šlupka Svěrák a Eduard Kuhn.

„Speciálním hostem koncertu bude uskupení Tajemoje. Další koncert Ivana Hlase je pak u nás v plánu 10. února a vstupenky jsou již v prodeji,“ dodává David Pešek Dvořák.

Silvestrovskou atmosféru si budou v Malostranské besedě moci vychutnat také milovníci dobrého jídla. Pro gurmány je připraven například dančí guláš na červeném víně nebo ovar z vepřového kolena s hořčičnou omáčkou.


Další články
Nahoru