dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Tip na odpoledne: Sdílení darů v Komunitní zahradě Krejcárek

V Komunitní zahradě Krejcárek na Praze 3, v areálu DDM Ulita-Na Balkáně 2866/17a, se dnes od 16 do 21 hodin uskuteční zajímavá akce.

Těšit se můžete na Dařiště – tržiště darů – můžete přinést, co byste rádi poslali dále a někomu by mohlo ještě posloužit. A něco jiného třeba padne do oka vám.

Dál budou příchozí sdílet talenty – výrobu barefootových sandálů, chůzi po slackline, potisk plátěných tašek nebo vlastního textilu, cvičení pro dlouhověkost.

Vše je darem od ambasadorů Hearth.net – unikátní sítě, kde si lidé dávají dary. „Přineste dobroty na společný stůl a večerní oheň. Všechny aktivity jsou vhodné pro děti a jsou vřele vítány, v zahradě najdete spoustu aktivit,“ zvou organizátoři.

Více informací na: http://blog.hearth.net/akce-sdileni-19–7/

plakat-a3-bb-def-bez-orez

 


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru