dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražské krimi

Průšvihem nedaleko Pražského hradu si řekl o titul nejhoršího otce roku

Přes 3,5 promile nadýchal muž, který se ve čtvrtek dopoledne pohyboval společně se svojí šestiletou dcerou v okolí stanice metra Hradčanská. Muže odvezla specializovaná hlídka městské policie na záchytnou stanici. Dívenku si převzaly sociální pracovnice.

Strážníci právě kontrolovali vestibul stanice metra Hradčanská, když je kolemjdoucí občané upozornili na opilého muže s malým dítětem, který se pohyboval na nástupišti. Hlídka ho i s holčičkou objevila u nástupiště 1. koleje. 

Čtyřiatřicetiletý muž jim na dotaz, zda měl nějaké alkoholické nápoje, odpověděl, že asi dvě piva. Poté to změnil na jedno až tři piva. Díky jeho výrazně zhoršené artikulaci a gestikulaci bylo zjevné, že toho vypil daleko víc.

Sice potvrdil, že se jedná o jeho dceru, ale s odpovědí na otázku, kolik je dceři let, si nebyl úplně jistý, na datum narození si nějak nemohl vzpomenout. Nejprve odpověděl sedm, pak šest, což potvrdila nakonec i jeho dcera.

Strážníci zavolali na místo také kolegy ze státní policie. Orientačním testem na přítomnost alkoholu bylo muži naměřeno 3,67 promile. Hlídka městské policie, která se specializuje na odvoz opilých osob, ho následně převezla na záchytnou stanici. Dívenku si převzaly sociální pracovnice. Případem se dále zabývají také policisté.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru