dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražský sport

TIME outDOOR. Cvičení Na Pankráci. Zdarma

Náplní cvičení TIME outDOOR jsou zdravotní cviky, dechová cvičení, Chi-kung a prvky Taiji. Cvičení je rozdělené podle věkových skupin a přizpůsobené kondici účastníků.

Středy 9:00 – 10:30 senioři a ženy na mateřské:

Dopolední cvičení obsahuje cviky pro zdraví, protažení, energizující cvičení I t’in t’ing, prvky Chi-kung a Taiji. Důraz je kladen na rozvoj koordinace a ozdravné principy cvičení. Hlídání dětí je zajištěno.

Středy 18:00 – 19:30 mladší a střední generace:

Ve večerním cvičení určeném pro mladší a střední věkové generace se po rozcvičení věnujeme dechovému cvičení I t’in t’ing a základům Taiji. Ukazujeme si i dynamičtější cvičení ve dvojicích a představujeme si tak Taiji nejenom jako cvičení pro zdraví, ale i jako originální a zajímavé bojové umění. Cvičení je vhodné od cca 16 do cca 60 let.

Cvičení vede MgA. Vlasta Pechová, asistují její pokročilí žáci. Vlasta Pechová k výkladu a výuce často používá vlastnoručně malované plakáty. Účastníkům cvičení poskytuje i výukové materiály.

Začíná se ve středu 13. května v parku Na Pankráci naproti kavárně „Kafé na půl cesty“. Místo cvičení je vyznačeno vlajkou.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru