dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - polojasno
9°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
8°C
Tichá voda břehy mele. Lucie Vondráčková dostala hlavní ženskou roli v americkém filmu
Foto: The Perfect Kiss

Tichá voda břehy mele. Lucie Vondráčková dostala hlavní ženskou roli v americkém filmu

V prosinci se Lucka objeví na plátnech amerických a kanadských kin ve filmu The Perfect Kiss, ve kterém dostala hlavní roli. Vypadá to podle zábavného a originálního traileru na zajímavou komedii. Vondráčková je první českou herečkou, které se podařilo získat hlavní ženskou roli v americkém filmu.

Zúročila tak dlouholeté divadelní a filmové zkušenosti, i skvělé jazykové schopnosti. Vedle Lucie Vondráčkové si ve filmu zahrají kanadští herci Sophie Gendron (Britney), Liliana Komorowska (maminka Tanyai), James Mc Dougall (Tom), Samy Osman (Dr. Steve Press), a další. Scénář napsala a film režírovala talentovaná Tina Adams.
the-perfect-kiss-pp-1-nahled
Lucie Vondráčková se před kamerou hodně líbila. Podle zákulisních zpráv by měla letos na podzim začít natáčet další americky film v hlavni roli. „Má neuvěřitelný komediální talent, nedivím se, že ji tady objevili" nechal se slyšet jeden z členů filmového štábu. Produkce filmu nyní posílá do světa první trailer této vánoční komedie.

Lucie ovšem nikdy nezapomíná na své české fanoušky. Připravila svůj první velký Zpěvník, který bude obsahovat na 115 písniček z jejího repertoáru, včetně akordů a notových záznamů. Samozřejmostí jsou texty písniček. Zpěvník je doplněn spoustou fotografií a přehledem ocenění, které Lucie získala.

Zpěvník osobně představí v létě na akcích pro fanoušky v Čechách a na Moravě. První představení Zpěvníku se bude konat 1. srpna od 16 hodin v OC Metropole Zličín, kde se uskuteční velká autogramiáda.

 
Výstava: Stromovka

22. března 2018 v 08:00

Výstava je věnována Stromovce, jedné z významných zelených ploch na mapě Prahy. Nejslavnější éra této panovnické honitby nastala v 16. a na počátku 17. století. V století 19. se stala místem zábavy Pražanů.

Hvězda zítřka. Nová soutěžní kategorie pro mladé scenáristy letos poprvé

21. března 2018 v 07:42

Do nově vytvořené kategorie scenáristické soutěže Filmové nadace nazvané Hvězda zítřka zaslalo své práce 49 mladých autorů. Absolutně nejmladší je sedmnáctiletá studentka. Ta chce porotu oslovit mezigenerační pohádkou, jež by měla diváky i pobavit. Dalším žadatelem, který pro účast v soutěži...

Praha 10: Tváře…aneb… Jak jsem fotil divadlo

20. března 2018 v 09:35

V Galerii 10 vystoupí dnes v 19 hodin dlouholetý fotograf hvězd naší divadelní scény Karel Meister a spisovatel a scénárista Martin Čáp v pořadu Tváře…aneb… Jak jsem fotil divadlo.

Václav Moravec: Proměna etiky v éře digitálních médií

19. března 2018 v 10:53

Přednáška a následná diskuse se zítra v 19 hodin zaměří na jevy spojené s nástupem digitálních médií, např. na informační přehlcení, resp. na informační obezitu, na fragmentaci publik a uzavírání se do „bublin pohodlí“, jak je pojmenovává sociolog Zygmunt Bauman, na vznik post-faktické a...

Manžel a manželka. Na film zve Informační centrum Prahy 3

19. března 2018 v 09:59

Vztah dlouholetých manželů, uznávaného neurochirurga Andrei a ambiciózní televizní moderátorky Sofie, se ocitne v krizi. Po nevydařeném experimentu se manželé probudí v těle toho druhého. Přinuceni prožívat každodenní život svého partnera mají možnost vidět svůj vztah z úplně jiné perspektivy....

Další články
Nahoru