dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Tichá voda břehy mele. Lucie Vondráčková dostala hlavní ženskou roli v americkém filmu
Foto: The Perfect Kiss

Tichá voda břehy mele. Lucie Vondráčková dostala hlavní ženskou roli v americkém filmu

V prosinci se Lucka objeví na plátnech amerických a kanadských kin ve filmu The Perfect Kiss, ve kterém dostala hlavní roli. Vypadá to podle zábavného a originálního traileru na zajímavou komedii. Vondráčková je první českou herečkou, které se podařilo získat hlavní ženskou roli v americkém filmu.

Zúročila tak dlouholeté divadelní a filmové zkušenosti, i skvělé jazykové schopnosti. Vedle Lucie Vondráčkové si ve filmu zahrají kanadští herci Sophie Gendron (Britney), Liliana Komorowska (maminka Tanyai), James Mc Dougall (Tom), Samy Osman (Dr. Steve Press), a další. Scénář napsala a film režírovala talentovaná Tina Adams.
the-perfect-kiss-pp-1-nahled
Lucie Vondráčková se před kamerou hodně líbila. Podle zákulisních zpráv by měla letos na podzim začít natáčet další americky film v hlavni roli. „Má neuvěřitelný komediální talent, nedivím se, že ji tady objevili" nechal se slyšet jeden z členů filmového štábu. Produkce filmu nyní posílá do světa první trailer této vánoční komedie.

Lucie ovšem nikdy nezapomíná na své české fanoušky. Připravila svůj první velký Zpěvník, který bude obsahovat na 115 písniček z jejího repertoáru, včetně akordů a notových záznamů. Samozřejmostí jsou texty písniček. Zpěvník je doplněn spoustou fotografií a přehledem ocenění, které Lucie získala.

Zpěvník osobně představí v létě na akcích pro fanoušky v Čechách a na Moravě. První představení Zpěvníku se bude konat 1. srpna od 16 hodin v OC Metropole Zličín, kde se uskuteční velká autogramiáda.

 
Další články
Nahoru