Dnes Pátek - skorojasno 28°C
Zítra Sobota - polojasno 26°C
Pátek 30. 7. 2021
Svátek má Bořivoj
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Thomayerova nemocnice zakázala návštěvy pacientů

Z důvodu zajištění bezpečné a kvalitní léčby pro pacienty i zdravotnický personál v souvislosti s koronavirem – COVID 19 rozhodlo vedení nemocnice s okamžitou platností omezit návštěvy na všech klinikách a oddělení nemocnice, a to do 17. března, kdy bude rozhodnuto o dalším postupu.

Případné návštěvy, které jsou v některých případech vhodné či nutné, může individuálně rozhodnout vedoucí lékař oddělení. Návštěvník musí být zcela zdravý a nesmí v předchozích 14 dnech navštívit rizikové oblasti s vysokým či středním rizikem výskytu koronaviru (především se jedná o země: Čína, Itálie, Hongkong, Singapur, Írán, Japonsko, Jižní Korea).

 


Praha 13 očkuje na radnici bez přechozí registrace

27. července 2021 ve 14:59

Praha 13 otevřela 26. července očkovací místo přímo v budově radnice na Slunečním náměstí. Na očkování dvoufázovou vakcínou Moderna se zájemci nemusí registrovat předem a přijít mohou ve vyhlášených otevíracích hodinách.

Odběrové místo na Mariánském náměstí zajišťuje jak PCR, tak antigenní testy i další služby

16. července 2021 v 07:24

Od čtvrtka 15. července je novým provozovatelem odběrového místa na Mariánském náměstí společnost GHC Genetics. Zároveň se zde rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb. Vedle PCR testů také antigenní testy, a to jak pro pojištěnce, tak pro samoplátce.

Praha 6 očkovala v Azylovém domě

7. července 2021 v 15:36

Dnes se mobilní očkovací tým vydal do Azylového domu pro muže v ulici Antonína Čermáka v Praze 6, kde během dvou hodin zvládli naočkovat 14 lidí bez domova.

V metropoli za týden přibylo 356 případů covidu

2. července 2021 ve 14:19

Epidemická situace v Praze se dál zhoršuje. Za uplynulých sedm dnů testy odhalily 356 případů koronaviru, to je o 150 víc než předešlý týden.

Další články
Nahoru