dnes
Pátek - obcasny-dest
7°C
zítra
Sobota - oblacno
10°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
11°C
Zpravodajství

Thomayerova nemocnice dostane dotaci od Prahy 4

Praha 4 poskytne individuální dotaci ve výši 200 000 korun Thomayerově nemocnici v Krči. Rozhodlo o tom dnes Zastupitelstvo městské části Praha 4. Nemocnice, která poskytuje služby zdravotní péče na území Prahy 4, tyto prostředky použije na zakoupení potřebného vybavení.

„Podpora zařízení, která pečují a nemocné a hendikepované lidi, patří k našim prioritám," uvedl Josef Svoboda, místostarosta pro sociální, zdravotní a rodinnou politika a spolupráci s neziskovými a náboženskými organizacemi.

„Víme, že zdravotnickým zařízením chybějí peníze na nákup důležitých pomůcek a přístrojů pro péči o jejich pacienty, a proto naši pomoc považujeme za samozřejmost".

Dotace je mimo jiné určena na pořízení nemocničního lůžka pro chirurgickou kliniku a ohřev pro pacienty na lůžkách Anesteziologicko-resuscitační kliniky.ODS: Předsedou Senátu se stal Miloš Vystrčil

19. února 2020 v 17:36

Novým předsedou horní komory Parlamentu ČR byl zvolen Miloš Vystrčil. V tajné volbě získal 52 ze 76 odevzdaných hlasů.  

ODS: Novým předsedou senátorského klubu byl zvolen Martin Červíček

19. února 2020 v 17:01

Senátorský klub ODS na středečním jednání zvolil novým předsedou senátora Martina Červíčka. Post prvního místopředsedy klubu bude zastávat Zdeněk Nytra.

Další články
Nahoru