Dnes Sobota - jasno 5°C
Zítra Neděle - jasno 6°C
Sobota 6. 3. 2021
Svátek má Miroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Thomayerova nemocnice dostane dotaci od Prahy 4

Praha 4 poskytne individuální dotaci ve výši 200 000 korun Thomayerově nemocnici v Krči. Rozhodlo o tom dnes Zastupitelstvo městské části Praha 4. Nemocnice, která poskytuje služby zdravotní péče na území Prahy 4, tyto prostředky použije na zakoupení potřebného vybavení.

„Podpora zařízení, která pečují a nemocné a hendikepované lidi, patří k našim prioritám," uvedl Josef Svoboda, místostarosta pro sociální, zdravotní a rodinnou politika a spolupráci s neziskovými a náboženskými organizacemi.

„Víme, že zdravotnickým zařízením chybějí peníze na nákup důležitých pomůcek a přístrojů pro péči o jejich pacienty, a proto naši pomoc považujeme za samozřejmost".

Dotace je mimo jiné určena na pořízení nemocničního lůžka pro chirurgickou kliniku a ohřev pro pacienty na lůžkách Anesteziologicko-resuscitační kliniky.Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář

3. března 2021 v 19:37

I když zákazníci Pražské plynárenské mohou veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií řešit online a společnost toto řešení doporučuje, myslí i na ty, pro které je tato forma komunikace obtížně využitelná nebo složitá. Po dobu, kdy budou z důvodu pandemie covid uzavřeny obchodní kanceláře...

Lepší komunikace s neslyšícími na radnici Prahy 2

3. března 2021 v 10:46

U příležitosti Mezinárodního dne sluchu, který se letos slaví již 15. rokem, vylepší Praha 2 ve spolupráci se společností Transkript Online komunikaci s neslyšícími.

Kdy na radnici Prahy 13 v březnu

1. března 2021 v 16:37

V návaznosti na usnesení vlády se od pondělí 1. března mění úřední hodiny Úřadu městské části Praha 13.

Další články
Nahoru