dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
The Tap Tap vystoupí s dopravními pěvci na nádraží, nebude chybět ani Řiditel autobusu
Kapela The Tap Tap vystupuje i v zahraničí, letos se podívala třeba do Izraele. Foto: archiv kapely

The Tap Tap vystoupí s dopravními pěvci na nádraží, nebude chybět ani Řiditel autobusu

K dvacetiletému výročí zprovoznění prvního bezbariérového úseku metra z Hůrky na Zličín se zítra uskuteční na Hlavním nádraží koncert skupiny The Tap Tap a pěveckého souboru pražského dopravního podniku.

Koncert The Tap Tap, kapely studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu, bude zahájen v 17 hodin v severní části spodní odbavovací haly, u bezbariérových výtahů na nástupiště metra. U písně „Řiditel autobusu“ se k The Tap Tap připojí i Pěvecký sbor Dopravního podniku, který pak naváže vlastním vystoupením.

Ve vybraných stanicích metra (Hlavní nádraží, Karlovo náměstí, Florenc, Stodůlky, Smíchovské nádraží a Háje) bude zároveň zahájena výstava, která až do prosince přiblíží, jak se bezbariérová doprava za posledních 20 let vyvíjela a co ji čeká v budoucnu.

 


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru