dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - skorojasno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Těžko uvěřitelné: Podívejte, co si slečna nacpala do batohů. A to prý čekala na močící kamarády…

Pozornost hlídky strážníků z Prahy 14 u Kyjského rybníku upoutala v úterý večer žena s batohy, vedle které stála tři jízdní kola. Hlídka následně zjistila, že došlo k vloupání na přilehlý pozemek. V batohu, který měla žena při sobě, strážníci našli kradené tlakové lahve.

V úterý krátce před půl desátou večer prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost u Kyjského rybníka, kde si všimli ženy, který stála u tří odložených kol a do batohu vkládala nějaké věci.

Hlídce se celá věc zdála podezřelá a tak se ženu rozhodla prověřit. Mladá žena strážníkům sdělila, že kola patří jejím kamarádům, kteří si šli odskočit. Když se ani po chvilce „kamarádi“ neobjevili, strážníci provedli prohlídku přilehlého okolí, kde nikoho nenašli.

Co ovšem nalezli, bylo vylomené dřevěné oplocení přilehlého pozemku. Hlídka ženu požádala, aby obsah batohu vyskládala na zem. A nestačili se divit, co vše se v batohu nachází.

Ze zavazadla vyndala tlakovou láhev s plynem. Z druhého batohu vyndala štípací kleště – „sykovky“, šroubováky, ocelové lano, ale i injekční stříkačky a sáčky s neznámou krystalickou látkou. V nedalekém křoví strážníci nalezli ještě další tlakovou láhev s plynem.

zlodejka-batohy-nahled

zlodejka-kolo-nahled

zlodejka-batohy-1-nahled

Protože strážníci pojali podezření, že věci mohou pocházet z pozemku s vylomeným oplocením, omezili ženu na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR. Při bezpečnostní prohlídce navíc hlídka u pětadvacetileté ženy nalezla dva nože. Majitel následně potvrdil, že věci pocházejí z napadeného objektu. Případ dále šetří Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru