dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Těžko uvěřitelná zábava dětí, toto provedly spícímu muži

Strážníci z Prahy 7 si v pondělí všimli na Bubenském nábřeží fyzické potyčky třech mladíků, jedné dívky a postaršího muže, kteří do sebe strkali. Hlídka se na místě zastavila a zeptala se, proč se vzájemně napadají.

Starší muž strážníkům sdělil, že vypil asi půl litru tvrdého alkoholu a usnul ve křoví nedaleko Vltavy. Po chvíli ho probudila bolest na hlavě. Když se probral, zjistil, že z chodníku nad ním na něj skupinka mladých hází kameny. To ho naštvalo a chtěl si to s nimi vysvětlit.

Mladí výtržníci strážníkům uvedli, že u sebe nemají občanky, protože jim prý ještě nebylo patnáct let. Ani jeden z nich si nepamatoval přesné datum svého narození. Na dotaz hlídky, co se stalo, se všichni přítomní shodli na tom, že kameny házel pouze jeden z nich, a to třináctiletý chlapec.

Ten se také posléze ke všemu přiznal. Dále dodal, že neví, proč to dělal. Pětapadesátiletý muž strážníkům řekl, že nic oznamovat nechce, protože se mu nic nestalo. Lékařské ošetření také odmítl. Hlídka proto o celé události vyrozuměla zákonné zástupce dětí a sociálku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru