Dnes Čtvrtek - zatazeno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 19°C
Čtvrtek 23. 3. 2023
Svátek má Ivona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Tesco otevřelo zmodernizovanou prodejnu na Chodově
Slavnostní otevření prodejny na Chodově v Praze 11. Foto: hla

Tesco otevřelo zmodernizovanou prodejnu na Chodově

Tesco v České republice expanduje. Dnes ráno byla otevřena prodejna Tesco Expres Praha-Hráského v blízkosti metra C Chodov. Následovat bude ještě tento měsíc nový hypermarket v Pardubicích, který je součástí obchodního centra Atrium Palác Pardubice. Na konci září potom otevře nový hypermarket v Lysé nad Labem.

„Navzdory nelehké ekonomické situaci posledních měsíců se nám daří otvírat nové obchody a být tak blíže našim zákazníkům nejen v Praze, ale také v regionech. V oblasti zlepšování služeb se nesoustředíme pouze na otevírání nových obchodů, ale také na modernizaci těch stávajících, abychom poskytovali našim zákazníkům možnost nákupů v příjemném prostředí, které odráží aktuální trendy,“ řekla při otevření prodejny na Chodobě Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku. 

„Jsme rádi, že v této lokalitě Prahy 11 můžeme zákazníkům nabídnout zmodernizované prostory. Nabízíme široký sortiment na maloformátový obchod, který tu je. Věříme, že zákazníci si tu najdou pohodlné nakupování, kvalitní výrobky za nízké ceny. Chceme být dobrý soused v této lokalitě,“ dodala.

„Každá další občanská vybavenost na Jižním Městě je kladná a žádoucí, naši občané jsou za další možnost nakupovat rádi. I já jsem rád, že byla rozšířena nabídka služeb našim občanům,“ sdělil při slavnostním otevření starosta Prahy 11 Jiří Dohnal (Piráti).

Modernizace stávajících obchodní sítě je podle ní jednou z hlavních priorit společnosti, zákazníkům přináší větší komfort při nakupování, nové technologie také zefektivňují provoz, například v podobě úspornějších chladících jednotek. Zmodernizované obchody mohou zákazníci navštívit například v Praze na Skalce, Kolíně nebo Táboře, v letošním roce se realizovalo již osm takzvaných refitů. 

„S téměř 190 prodejnami Tesco a 130 franšízovými prodejnami Žabka je naše maloobchodní síť snadno dostupná pro dvě třetiny české populace. Ještě širší okruh zákazníků – přes 7,4 milionu obyvatel pak dokážeme oslovit díky online prodeji, který pokrývá celou zemi. Prostřednictvím společnosti Tesco mají naši zákazníci přístup ke všemu, co potřebují, a to za méně a každý den – od klíčového základního zboží po velké týdenní nákupy,“ dodal Patrik Dojčinovič, provozní ředitel Tesco pro ČR.


Autor: Hla

Praha 18 hledá lidi na úklid veřejných prostranství

Včera ve 22:44

Pokud si chcete přivydělat a zároveň udělat něco pro své okolí, má radnice Prahy 18 pracovní nabídku. Ta se týká úklidu veřejných prostor v městské části.

Energie online nebo v aplikaci řeší stále více lidí

Včera v 10:52

Nejprve Covid a nyní energetická krize naučily Čechy více využívat samoobslužné online a mobilní aplikace pro správu energií. Dodavateli innogy za poslední rok přibylo 210 tisíc nových uživatelů samoobsluhy innosvět, což je meziroční nárůst o 40 %. Celkem už innosvět využívá téměř třetina...

CEIP spustil investiční fond zaměřující se na průmyslové podniky v Česku a na Slovensku

9. března 2023 ve 14:47

Investiční společnost Central Europe Industry Partners (CEIP) spustila na území České republiky a Slovenska další investiční fond zaměřující se na rozvoj malých a střední podniků, které se zabývají nejen tradičním průmyslem, jako je například strojírenství, ale také automatizací, letectvím a...

Počet letos zrušených živností se blíží sto tisícům, mohou za to povinné datové schránky

8. března 2023 v 16:10

Podle předběžných údajů v únoru zrušilo živnost 78 042 podnikatelů, což je téměř shodný počet jako za celý loňský rok, kdy podnikání ukončilo 80 163 OSVČ. Od začátku roku 2023 počet ukončených živností přesáhl rekordních 95 000. Důvodem je především povinné zavedení datových schránek a s tím...

innogy zlevňuje elektřinu další skupině zákazníků

7. března 2023 v 08:56

Ceny elektřiny pod stropem budou mít nově také zákazníci innogy se smlouvou na dobu neurčitou. Dodavatel přizná zákazníkům s produktem elektřina Standard speciální slevu, která jim sníží cenu komodity pod cenový strop stanovený vládou. Opatření platí pro tyto zákazníky zpětně od 1. března 2023 až...

innogy zlevňuje pod cenový strop i elektřinu

28. února 2023 v 08:09

Po zemním plynu dodavatel energií innogy zlevňuje pod vládou stanovený cenový strop také dodávky elektřiny. V rámci nového podstropového produktu Start 15 innogy nabízí nižší ceny elektřiny na 15 měsíců. Nový ceník začne platit od 1. března.

Pomoc innogy a Asociace občanských poraden v době energetické krize funguje

26. února 2023 v 15:26

Nárůst cen energií v důsledku energetické krize dostává některé domácnosti pod velký ekonomický tlak. Energetické skupině innogy se v úzké spolupráci s Asociací občanských poraden (AOP) daří nasměrovat zákazníky, kteří mají problémy s platbami za energie, k dostupné státní pomoci v podobě...

Další články
Nahoru