dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu
FINEP terénní triatlon v Hostivaři. Foto: archiv

Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu

Na konci června se uskuteční první triatlonový závod ze seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Účastníci mají jedinečnou příležitost strávit poslední červnový víkend v prostředí hostivařského areálu, kde se FINEP terénní triatlon koná již popáté. Pro závodníky je připraven bohatý sportovní i doprovodný program. Letošním ročníkem triatlonu v Hostivaři bude závodníky i jejich doprovod provázet sportovní moderátor Stanislav Bartůšek.  

Sdružení H-Triatlon navazuje na předchozí čtyři úspěšné ročníky a také letos se terénní triatlon, který proběhne v neděli 25. června, koná v rámci bodovaného seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Ten zahrnuje celkem čtyři pražské závody a Houmrův triatlon v Jiříkově.

Účastníci si mohou vybírat z několika kategorií délky a obtížnosti trati. Závod je určen jak pro dospělé, tak pro děti. Dětské startovné se cenově pohybuje od 50 do 100 korun v závislosti na termínu registrace. Jednotlivci z kategorií dorost a dospělí si mohou vybrat ze tří typů startovného SILVER, GOLD a PREMIUM.

Základní SILVER startovné pro jednotlivce činí 300 až 500 korun, v závislosti na termínu registrace. Dále se taktéž terénního triatlonu můžou účastnit skupiny v rámci štafety složené buďto ze dvou či tří závodníků. Na nejdelší trati se objeví mistr ČR v dlouhém triatlonu a patron H-Triatlon TOUR Tomáš Mika a další triatleti jako například Ondřej Teplý.

Účastníci závodu mají k dispozici energetický balíček, čipové měření času včetně zapůjčeného čipu, občerstvovací stanici na běžecké části závodu, drobné občerstvení v cíli závodu, elektronický certifikát s výsledkem, finisherskou medaili a další.

V ceně startovného v úrovni GOLD a PREMIUM získá každý závodník navíc bonusové služby. Již tradičně bude část výtěžku ze startovného a prodeje triček „Tělo musíme překvapit” věnováno na charitativní účely, konkrétně letošní výtěžek podpoří Srdcerváče, což je kampaň Nadačního fondu na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Děti si užijí celou řadu doprovodných aktivit, malování na obličej a řadu soutěží. Probíhat budou ukázky první pomoci a hasičské techniky. O atmosféru se postará skvělý DJ Aleš Matoušek. Hlavní ceny H-Triatlon TOUR 2017 jsou – 2× LCD TV.

Harmonogram závodu:

Sobota 24.6.

18:00 – 19:00 prezentace závodníků a ,,Jak na to'' s Veronikou Mikovou (informace pro začínající triatlonisty s profesionální trenérkou).

Neděle 25.6.

8:00                     Otevření startovní kanceláře

9:15                     start závodu “BENJAMÍNCI”        

9:30                    start závodu ”VLČÁCI”

--------               vyhlášení kategorií BENJAMÍNCI A VLČÁCI           

10:00                  start závodu DĚTI – PŘEDŽÁCI                    

10:30                  start závodu DĚTI – MLADŠÍ ŽÁCI + STARŠÍ ŽÁCI

--------               vyhlášení kategorií PŘEDŽÁCI, MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI

12:00                  start HOBBY                                                       

12:15                  start KLASIK                                                       

12:45                   start SPORT                                                   

15:00                  slavnostní vyhlášení výsledků

15:10                  tombola

--------                zakončení akce

Více informací na Facebooku: www.facebook.com/htriatlon. On-line registrace probíhá na www.htriatlon.cz nebo na www.sportt.cz.

Datum: Neděle 25. června

Místo konání: start na mole vodní nádrže Hostivař, zázemí a cíl v prostoru fotbalového hřiště sportovního areálu (Turinská, Praha 15).


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru