Dnes Úterý - zatazeno 11°C
Zítra Středa - polojasno 11°C
Úterý 16. 4. 2024
Svátek má Irena
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dětská PrahaPražský životVelikonoce

Terasy Harfa zahajují sezónu, letos s Patem a Matem

29. 3. 2024
Terasy Harfa otevřou své brány v sobotu 29. března, kdy přivítají návštěvníky do nové jarní sezóny dnem plným velikonoční zábavy a her. 

Na letošní premiéru se chystá i DinoPark, který je součástí střešního prostoru obchodního centra Galerie Harfa. Stejně jako vloni se návštěvníci mohou těšit na dobrodružství s Patem a Matem, divadelní Letní scénu Harfa i řadu tematických sportovních a kulturních akcí.

V pátek 29. března se mohou návštěvníci těšit na slavnostní zahájení další jarní sezony na Terasách Harfa i na otevření DinoParku. Připraven pro ně bude program plný velikonoční zábavy. Děti se zabaví na sportovních stanovištích, zasoutěží si na velikonoční stezce nebo mohou v dílničkách plést pomlázky, malovat ozdoby nebo vyrábět velikonoční zvířátka. Vyřádí se i na diskotéce s králíčkem Harfištěm, se kterým se mohou vyfotit. 

Zasportuj si s Patem a Matem
Letos, stejně jako vloni, se budou návštěvníci potkávat v Galerii Harfa s roztomilými nešiky Patem a Matem. Oblíbené figurky se postarají o zábavu v rámci šesti nabitých víkendů plných sportovních soutěží a her. Na své si přijdou především rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny i ukázky sportovních kroužků, které je možné navštěvovat v okolí nákupního centra.Autor: Hla

Káranský vodovodník zve na cyklojízdu, výlet pro pěší a prohlídku úpravny vody

Dnes v 10:02

Pražské vodovody a kanalizace připravily pro fanoušky vodárenství, cyklistiky a pěší turistiky sportovně charitativní akci pod názvem Káranský vodovodník. Akce proběhne v sobotu 18. května 2024 v Káraném od 10 do 17 hodin. Její součástí je cyklojízda, výlet pro pěší, prohlídka Úpravny vody Káraný...

Praha 9: Čarodějnice na Kolčavce

Dnes v 09:27

Praha 9 zve na Čarodějnice v úterý 30. dubna od 15 do 20 hodin na louku před pivovarem Nad Kolčavkou v Libni.

Lov hmyzu v parku Zahrádky

Dnes v 08:55

Akce se koná v pátek 26. dubna od 14 hodin.

Den Země na Roztylském náměstí

Dnes v 08:51

Praha 4 zve na oslavy Dne Země ve středu 24. dubna.

Sobota: Street food na Smíchovské náplavce

Dnes v 08:21

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 20. dubna na Smíchovské náplavce. Vybírat budete ze široké nabídky street foodových specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy Indonésie a zjistíte, co se vaří v Africe.

Komentovaná vycházka po Praze 10

Včera v 18:45

Vydejte se na průzkum desáté městské části a objevujte ji hned několika způsoby.

Ples Prahy 1 na Žofíně pomůže onkologickým pacientům

Včera v 11:55

V pátek 12. dubna se uskutečnil Ples Prahy 1 na Žofíně. Ples první městská část letos pořádala ve spolupráci s nadací Pink Bubble. Získané finanční prostředky pomohou mladým lidem překonávat onkologická onemocnění.

Corgi Race Cup v Praze 4

Včera v 08:44

Corgi Race Cup pro milovníky tohoto psího plemene se koná v sobotu 27. dubna.

Praha 1: Duševní zdraví dětí - deprese, úzkost, sebepoškozování

Včera v 07:20

Webinář se koná ve čtvrtek 25. dubna od 16 hodin.

Čarodějnice v parku U Čeňku

Včera v 06:17

Odpoledne se zábavou, občerstvením, aktivitami a pálením čarodějnice. V úterý 30. dubna si můžete užít zábavu v parku U Čeňku.

V Praze 15 se vzpomínalo na Antonína Švehlu

14. dubna 2024 v 11:33

Zástupci patnácté městské části, spolků a organizací se včera sešli, aby si připomněli 151. výročí narození prvorepublikového státníka a hostivařského rodáka Antonína Švehly.

Další články
Nahoru