dnes
Úterý - skorojasno
12°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
11°C
Tento rok bude ve znamení věrného a odvážného psa. Stoupenci taoistického tai chi oslavili čínský nový rok
Sarosta Oldřich Lomecký sdružení pogratuloval k pětadvacátým narozeninám. Foto: Praha 1

Tento rok bude ve znamení věrného a odvážného psa. Stoupenci taoistického tai chi oslavili čínský nový rok

Sdružení taoistického tai chi se sídlem v Haštalské ulici uspořádalo tradiční oslavu nového čínského roku, na kterou se sjeli členové sdružení z celé republiky. Oslavu si nenechal ujít starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

„Tento rok bude ve znamení věrného a odvážného psa, a měl by prý být proto klidný a společnost spojující, tak se nechme překvapit,“ uvedl starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký, který sdružení také pogratuloval k pětadvacátým narozeninám.

„Loňský kohout byl ohnivý a hodně náročný, proto bude letošní pes znamenat zklidnění, pěstování důvěry a osobních vztahů, takže na sobě budeme hodně pracovat,“ předpověděl František Šmejda, předseda Sdružení taoistického tai chi.


Praha 6 zve na Koncerty na kopci

Včera v 09:11

Jarní cyklus Koncertů na kopci začne 20. února. Již tradiční pásmo koncertů podporuje radnice šesté městské části a díky tomu jsou koncerty nabízeny s dobrovolným vstupným. Zájemci uslyší flétnu napříč žánry, harfový koncert nebo Hořické pašie.

V Pragovce se uskuteční dernisáž tří výstav

15. února 2019 v 19:53

Pragovka Gallery a The White Room zvou na společné ukončení výstav na Pragovce. Program bude probíhat v úterý 19. února od 18 hodin v prostorách Pragovka Gallery.

V hrdle zlato, v srdci mír! Městská divadla pražská uvedou dramatizaci románu Honzlová od Zdeny Salivarové

14. února 2019 ve 12:19

První březnovou sobotu se v Městských divadlech uskuteční již osmá premiéra této sezony. Tvůrčí tandem Jakub Vašíček a Tomáš Jarkovský představí v Rokoku svoji divadelní adaptaci románu Zdeny Salivarové, spisovatelky stojící ve stínu svého manžela Josefa...

Jahodové duo v obřadní síni radnice

14. února 2019 v 07:23

Ve čtvrtek 21. února uslyšíte v rámci Cyklu komorních koncertů na vysočanské radnici v Praze 9 Jahodové duo – Pavla Jahodová, violoncello, Jiří Jahoda, housle.

Další články
Nahoru