dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražský sport

Tenisový turnaj pro rodiny

Tenisový turnaj rodinných dvojic z Prahy 4 „Family Cup" se koná v sobotu 1. října od 8:30 do 19 hodin v areálu Tenisového klubu Konstruktiva, Mezi sklady 107/3, Praha 4.

Turnaj ve čtyřhře je určený pro rodinné příslušníky, zúčastnit se ho tedy mohou rodiny s trvalým pobytem v Praze 4, nebo lidé, kteří jsou členy sportovních klubů v Praze 4, anebo jsou v Praze 4 zaměstnáni.

Věk účastníků není omezen. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: kategorie A je určena pro pár jeden dospělý a jedno dítě do 11 let, kategorie B je bez omezení věkem.

Zájemci se mohou přihlásit v TK Konstruktiva, v informačních centrech MČ Praha 4 nebo e-mailem na adrese: TKK@TKK.cz.

Přihlašovat se mohou pouze dvojice. Přihlášky lze akceptovat do skončení presence, tj. do 9:30 hodin, v den a v místě konání turnaje.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru