dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská politika

Tendr za 6 milionů na přestavbu Ústřední čistírny odpadních vod

Praha vypsala výběrové řízení na bourací a odklízecí práce v rámci přestavby Ústřední čistírny odpadních vod (ÚČOV). Zbourán má být bývalý sklad, vrátnice nebo čerpací stanice. Důvodem je, že stojí na místě budoucího staveniště nové části ÚČOV.

Práce vyjdou na necelých šest milionů korun a mají být hotovy do 30. června 2014, zjistila ČTK ze seznamu magistrátních zakázek.

Kromě skladu má být na Císařském ostrově podle dokumentace zbourána rovněž čerpací stanice pohonných hmot s manipulační plochou, zděný domek, vrátnice do Holešovic a stávající objekt jímání vody.

Podle předběžného odhadu vyjdou práce na maximálně 5,999 milionů korun bez DPH. Zájemci mohou své nabídky podat do 3. března, následně bude mít firma po podepsání smlouvy na zbourání a zbylé práce lhůtu do 30. června.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru