dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražské krimi

Tělo na tělo v tramvaji byl její sen, přijela si ho splnit až z Rumunska

Hlavním aktérem případu je kriminalista ze čtvrtého oddělení druhého pražského obvodu, který je zařazen do speciálního týmu zaměřeného právě na potírání kapesních krádeží.

Na začátku týdne se chystal krátce před desátou hodinou dopoledne odjet do práce na odpolední směnu. Jeho pozornost zaujala na tramvajové zastávce I. P. Pavlova podezřelá žena, která nemohla spustit oči z kabelek a tašek osob čekajících na spoj.

Několik poloprázdných souprav si nechala úmyslně ujet a nastoupila až do té, která do stanice přijela přeplněná. Jakmile se tramvaj rozjela, podezřelá se natlačila na svou oběť a rukou jí z kabelky vytáhla peněženku. V té chvíli vůz dorazil do zastávky a podezřelá i s cizí peněženkou vyběhla a snažila se z místa urychleně odejít.

Kriminalista upozornil okradenou ženu, aby také vystoupila a vyčkala na zastávce, než se i s pachatelkou vrátí. Po několika desítkách metrů podezřelou doběhl a ta již sama smířeně z kapsy u kalhot vyndala ukradenou peněženku, kterou kriminalista následně vrátil poškozené.

„Podezřelá jednačtyřicetiletá žena z Rumunska byla na místě zadržena a s pouty zamířila na policejní služebnu, kde jí ve zkráceném řízení sdělili podezření z trestného činu krádež,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Zadržené cizince v případě odsouzení hrozí až dvouleté vězení, popřípadě i vyhoštění. V minulosti již byla za stejné jednání dvakrát vyšetřována.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru