dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražské krimi

Tělo na tělo, pak se s ním začala prát. Dohromady bylo této dvojici 161 let

Ve čtvrtek odpoledne přijalo operační středisko městské policie oznámení, že v ulici Oldřichova v Praze 2 volá ve druhém patře domu starý muž o pomoc a zoufale křičí …“nechte mě!“.

Před domem kontaktovala hlídku strážníků oznamovatelka a znovu jim popsala celou událost. Hlídka vstoupila do domu a v chodbě u mříží do obytné části domu uviděla ženu, která se pokouší otevřít mříže klíči a v tom se jí snaží zabránit postarší muž stojící vedle ní.

„Muž sdělil, že nechtěl dotyčnou ženu pustit z domu, protože se domnívá, že neoprávněně vnikla k jejich sousedovi ve druhém patře, kterého slyšel zoufale volat o pomoc,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Hlídka všechny vyzvala, aby je následovaly do druhého patra. Zde jim čtyřiadevadesátiletý muž sdělil, že když se vracel domů, u vchodových dveří se na něj natlačila zde přítomná žena a pokračovala s ním dále do domu. Tomu nebyl schopen zabránit.

Stejným způsobem se dostala přes mříže v chodbě do obytné části domu a následovala ho až ke dveřím jeho bytu. Při odemykání bytu ho natlačila dovnitř a zde se s ním začala prát. Poté ho povalila na zem.

Protože po celou dobu konfliktu volal o pomoc, sebrala mu klíče od bytu a utekla. Strážníci předali sedmašedesátiletou ženu přivolané hlídce Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru