dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Telefonovala při jízdě. Špatně artikulovala

Včera přibližně v půl desáté večer si hlídka dopravních policistů z oddělení řízení dopravy všimla na ulici Milady Horákové řidičky, která při řízení auta telefonovala. Policisté vozidlo zastavili a s řidičkou chtěli přestupek vyřešit.

Při tom si všimli, že má pětatřicetiletá žena určitý problém s artikulací. Proto jí policisté chtěli podrobit orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v jejím dechu. Tu řidička odmítla stejně, jako následnou výzvu k vyšetření u lékaře. Naopak se snažila policisty přesvědčit k úplně jinému, neformálnímu řešení celé situace. Z peněženky vytáhla tisícikorunovou bankovku, kterou se snažila mužům zákona podsunout, čímž by byla celá věc dle jejího názoru vyřešena k oboustranné spokojenosti, a obě strany by se mohly rozejít.

Policisté ženu opakovaně upozorňovali, že se tímto jednáním může dopouštět trestného činu. Ta ale jejich rad nedbala a v nabídce úplatku pokračovala. Z toho důvodu následně skončila na policejní služebně, kde s ní vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro trestný čin podplácení, za který jí v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šest let.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru