dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

TEDxYouth@Prague 2016: Za|zraky

V sobotu 19. listopadu se na TEDxYouth@Prague 2016 můžete těšit na příběhy řečníků, kteří se budou snažit přiblížit svět, který se mnohdy skrývá za našimi zraky. Budeme odhalovat skryté maličkosti a zázraky, které se okolo nás ději, ale bývají často zastřeny naší každodenní optikou.

Akce je určena pro mladé lidi a studenty se zájmem o okolní svět, osobní rozvoj a o sdílení nápadů a myšlenek, které stojí za to šířit.

TEDxYouth@Prague 2016 je v pořadí již čtvrtým TEDxem zaměřeným na mládež, který se koná v Praze. Akce je určena pro mladé lidi a studenty se zájmem o okolní svět, osobní rozvoj a o sdílení nápadů a myšlenek, které stojí za to šířit.

Na samotné akci se můžete těšit nejen na řečníky, ale i na množství doprovodných aktivit a představení místa, ve kterém se bude celý večer odehrávat.
64 U HRADEB, Mostecká 273/21, Praha 1.

Řečníci – David Karas soukromý detektiv, Tomáš Kratochvíl dokumentarista a dobrodruh, Pája Hudcová zakladatelka projektu „Zachraňme tmu“, Miriam Sittková spojuje svět vidomých a nevidomých, Petr Ryska znalec pražských zákoutí.

zazraky-nahled

Více o akci TEDx najdete na http://www.tedxprague.cz/udalosti/tedxyouthatprague-2016


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru