dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražská kultura

Techtle mechtle a Plný kapsy šutrů

Divadlo Na Fidlovačce uvede dnes na Komorní Fidlovačce hru o dvou mužích ze zapomenutého irského venkova, kam přijede velký filmový štáb, a  kromě místních lokací „využívá“ jako kompars také místní obyvatele.

Miroslav Vladyka a Radek Holub ve strhujícím hereckém koncertu ukáží, co udělá se dvěma obyčejnými chlapíky, když se náhle dostanou do světa peněz a slávy.

Komediální děj, plný záměn a ztřeštěných situací s názvem Techtle mechtle, můžete vidět dnes v Divadle na Fidlovačce v 19,30 hodin.

„Prožijte pohádkový víkend ve Ztraceném ráji !“ Takhle zněl inzerát v jednom farním časopise, který zlákal do osamělého hotýlku dokonce dvě dvojice. Protože přijely inkognito, pánové tu vystupují pod krycím jménem Smith a přítomné dámy pochopitelně nejsou jejich legitimní manželky!


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru