dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Taxikář uzamkl klientku v autě, chtěl si tak vymoci platbu za předraženou jízdu
Ilustrační foto: archiv MHMP

Taxikář uzamkl klientku v autě, chtěl si tak vymoci platbu za předraženou jízdu

V sobotu večer recepční hotelu nedaleko Jiráskova náměstí oznámil na linku 156, že řidič vozidla taxislužby, který přivezl z Rytířské ulice jejich hosty, po nich požadoval cenu za přepravu ve výši 1920 korun, což se klientům nezdálo, jelikož nebyl zapnutý taxametr.

Pár turistů u sebe tolik peněz v hotovosti neměl, chtěl pro ně dojít do hotelového pokoje. Taxikář odvětil, že do hotelu půjde pouze muž a ženu ponechal uzamčenou v autě.

Řidič taxi nakonec částku snížil na 800 korun a pustil ženu z vozu. Recepční trval dále na svém, že i tak se jedná o předraženou částku.

„Řidiči zaplatil 300 korun, ten však bankovky přetrhl, hodil na zem a začal mu vyhrožovat, že se do toho neměl plést, že si ho najde a bude umírat bolestivě a pomalu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy.  

Z místa pak odjel. Na základě spolupráce od svědků celé události se podařilo nepoctivého taxikáře i s vozidlem dohledat v ulici Rytířská. Případ řeší Policie ČR.

Stalo se před pár dny: Taxikář požadoval od cizinky za čtrnáct kilometrů jízdy 12 500 korun


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru