dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Taxikář najel na řidiče. Ten skončil v nemocnici

Ve čtvrtek v půl desáté večer požádal strážníky z Prahy 1 na křižovatce ulic Washingtonova a Politických vězňů o pomoc řidič osobního auta s tím, že ho srazil řidič taxislužby a z místa ujel do Opletalovy ulice.

Napadený řidič strážníkům řekl, že když vyjížděl z Washingtonovi ulice, nedal mu řidič taxi přednost zprava, přičemž ho nejen omezil, ale i ohrozil. Když poté vystoupil, aby ho na jeho jednání upozornil, tak se taxikář rozjel, najel na něj a odhodil ho na chodník. To potvrdil i kolemjdoucí svědek.

Hlídka auto taxikáře našla zaparkované v Opletalově ulici. Na dotaz hlídky, jestli neměl náhodou nějaký problém v nedaleké ulici Politických vězňů, řidič taxi odpověděl, že ano, že se dostal do konfliktu s jiným řidičem, a protože se začal bát, ujel. Při tom muže odstrčil na chodník.

Hlídka strážníků taxikáře zadržela. Protože si napadený muž stěžoval na bolest nohy, byla na místo přivolána záchranná služba. Ta muže převezla k ošetření do nemocnice.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru