dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Taxikář ho šokoval, prostě si rozhodl jet svou. To nemohlo dobře dopadnout

Konflikt dvou mužů pod okny služebny pražské městské policie, řešila ve středu ráno hlídka strážníků z Prahy 2.

Hlasitý křik a nadávky vycházející ze Sázavské ulice upoutali pozornost strážníků. Když vyhlédli z okna, uviděli dva muže, kteří se vzájemně napadali. Hlídka přispěchala na místo ve chvíli, kdy jeden z mužů ležel na zemi a stěžoval si na bolest v obličeji. Druhý začal vysvětlovat, co se stalo.

Chtěl odjet domů a tak si přivolal taxík. Během přepravy se ohradil, že řidič jede zbytečně dlouhou trasou a žádal po něm, aby změnil směr jízdy. Řidič na to měl odpovědět, že sám dobře ví, kudy má jet.

Na to pasažér žádal, aby ihned zastavil a jízdu ukončil. Řidič však nereagoval a tak pasažér o celé věci vyrozuměl státní policii. Taxikář nakonec zastavil až v Sázavské ulici, kde následně došlo ke rvačce. Celou událost si následně k dalšímu šetření převzala Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru