dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

Taxikář byl namol tak, že nepřeparkoval

Namol opilý řidič taxiku chtěl prý „pouze“ přejet z jednoho parkoviště na druhé. Jeho nejistá jízda však neunikla pozornosti policisty. 

Policista ze speciální pořádkové jednotky se včera ve svém volnu krátce před půlnocí vracel na základnu v areálu Policejní akademie. Na parkovišti ve Lhotecké ulici si ale povšiml vozidla Taxi, jehož řidič očividně nezvládal svou jízdu a několikrát dokonce doslova uvízl na obrubníku.

Tyto skutečnosti policistu přiměly k tomu, aby se šel raději přesvědčit, zda je taxikář v pořádku. Už první slova a vláčné pohyby však policistu utvrdily v tom, že je řidič zjevně opilý. Z těchto důvodů se opilce rozhodl na místě zadržet pro podezření ze spáchání trestného činu a na místo si přivolal policejní hlídku.

Kolegové po příjezdu u taxikáře provedli orientační dechovou zkoušku, kterou mu naměřili bezmála dvě a půl promile alkoholu v dechu. Policisté si řidiče převzali a převezli na policejní služebnu. Následně byl také podroben lékařskému vyšetření spojeným s odběrem biologických materiálů.

Pětatřicetiletý muž je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu v případě odsouzení hrozí až jeden rok vězení.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru