dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Tato pětiměsíční zlatíčka někdo zavřel do krabice a jen tak pohodil u popelnice!
Tato krásná štěňata někdo jen tak pohodil u popelnice. Foto: MP

Tato pětiměsíční zlatíčka někdo zavřel do krabice a jen tak pohodil u popelnice!

Dvě hlasitě kňučící štěňata našla před pár dny v krabici u popelnice žena, která je přinesla správci fotbalového hřiště s tím, že je našla v Heldově ulici v Praze 10.

Na místě si je převzali pracovníci odchytové služby. Jednalo se o pětiměsíční štěňata – kluka a holku. Každé štěně váží tři kila a jedná se o křížence rotwajlera s labradorem.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru