dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Víkendové tipy

Ta, ta tá! Tátafest už klepe na palubu, tátům zahrají i Tata bojs

Třetí červnová neděle patří již oslavám otcovství. Den otců pochází z USA a poprvé se slavil už v roce 1910. S nápadem na jeho vznik přišla vděčná dcera – Sonora Smart Dodd, jejíž otec se po smrti své ženy sám staral o pět dětí. U příležitosti Dne otců se i letos po celé ČR koná neformální happening Tátafest, který letos slaví své 10. narozeniny. 

V Praze se akce koná v neděli 19. června od 14 hodin na palubě lodi Cargo Gallery na Rašínově nábřeží. Palubu rozezní kapely Tata bojs a Callnowblues.

V průběhu odpoledne bude také vyhlášeno ocenění „Táta roku“, které může získat každý aktivní táta, jehož nominují například jeho blízcí nebo spolupracovníci.

Vstupné na palubu činí 200 korun pro dospělé. Děti do 15-ti let mají vstup zdarma. Všichni příchozí tátové navíc dostanou tátovské tričko.  


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru