dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražský život

Táta na roztrhání: kurz zaměřený na pracovní a rodinný život

Podle průzkumů Ligy otevřených mužů (LOM) jsou čeští muži stále aktivnějšími otci. To však s sebou může přinášet nejedno úskalí a nové výzvy. Každopádně pro každého nemusí být jednoduché skloubit pracovní a rodinný program nebo zvládnout celodenní vaření nejen pro sebe ale i pro děti.

LOM proto mezi své semináře zařadil vedle kurzu time managementu „Táta na roztrhání“ také nově „rychlokurz vaření“ vedený známým kuchařem Martinem Polačkem. Nejbližší termín této dvojice kurzů je 27. listopadu 2014 od 16 do 20 hodin v kavárně Nudný otec.

vareni-pro-muze-foto-zdroj-lom-nahled Jedná se o tříhodinový workshop a hodinovou lekci mexické kuchyně. V první části se návštěvníci mohou těšit na témata: Otcovství jako životní projekt, Desatero zdravého otcovství, Práce: povinnost či milenka? Zlozvyky ve work-life balance, Flexibilní formy práce, individuální plán zaměstnaného táty.

Třešničkou na dortu je pak workshop s Martinem Polačkem, ve kterém otcové prolétnou světem vaření a osvojí si jeho základy a naučí se zajímavé kulinářské tipy, kterými nasytí celou rodinu.

Kavárna Nudný otec, Dobrovského 22, Praha 7

Informace na tel. čísle: 778 045 650778 045 650 nebo emailu sales@ilom.cz

tata-na-roztrhani-27-11-2014-nahled


Další články
Nahoru