dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Takmer sólo: Jana Kirschner připravuje podzimní turné, zastaví se i v Praze
Slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Foto: Lousy Auber

Takmer sólo: Jana Kirschner připravuje podzimní turné, zastaví se i v Praze

Po delší přestávce se Jana Kirschner opět vrátí na česká koncertní pódia. Během serie koncertů s názvem „Takmer sólo” zpěvačka představí největší hity své dvacetileté kariéry. Zazní například V cudzom meste, Líška, Modrá, Pokoj v duši, Na čiernom koni, písně z alba Krajina Rovina i z projektu Moruša a také některé písně známé ze spolupráce s Petrem Hapkou a Michalem Horáčkem.

Písně, které si získaly nejen slovenské, ale i české publikum, zpěvačka a autorka tentokrát zahraje v komorní sestavě a přinese hudební představení ve vybraných českých divadlech.

„Tentokrát jsem se chtěla vrátit k sobě, ke svým písničkám a představit je tak, jak jsem je doopravdy složila. Ráda bych vyprávěla lidem více o tom, jak vznikaly, jak mě zformovaly a jak ovlivnily moji muzikantskou i lidskou cestu. Už název turné napovídá, že půjde o úplně jiný projekt, než byl ten předchozí (Moruša). Tentokrát mě lidé uvidí téměř solo. Co to znamená? Nechte se překvapit, určitě to bude stát za to,” uzavírá Jana Kirschner, která se na české publikum po dlouhé pauze nesmírně těší.

TAKMER SÓLO TOUR 2016

23.10. Hradec Králové, Klicperovo divadlo

24.10. Olomouc, Divadlo na Šantovce

25.10. Hranice na Moravě, Stará Střelnice

26.10. Znojmo, Městské divadlo

27.10. Valašské Meziříčí, sál Kulturního zařízení

28.10. Ostrava, Heligonka

29.10. Příbram, Divadlo A.Dvořáka

30.10. Praha, Studio DVA divadlo

  1.11. Mladá Boleslav, Škoda muzeum

Vstupenky můžete zakoupit na pokladnách nebo na webech jednotlivých divadel.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru