dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Takhle můžete dopadnout, když cholerikovi odmítnete v metru prodat lístek

Muž si chtěl koupit jízdenku v kanceláři dozorčího stanice metra Želivského. Když ho dozorčí odkázal na prodejní automat, cestující mu začal nadávat a lahví rozbil skleněnou výplň „kukaně“.     

V sobotu ráno přijali strážníci z Prahy 3 oznámení, že ve stanici metra Želivského rozbil neznámý muž skleněnou výplně „kukaně“ dozorčího stanice. Dozorčí sdělil, že muž rozbil sklo lahví, kterou měl u sebe, poté co mu odmítl prodat lístky a odkázal ho na prodejní automat.

Muž poté utekl směrem k tramvajové zastávce, kam ho pronásledoval svědek celé události. Ten hlídce telefonicky sdělil, že muž nasedl do tramvaje číslo 26 a jede směrem na Prahu 10. Na tramvajové zastávce Radošovická již na podezřelého muže čekala hlídka strážníků z desáté městské části.

„Protože zjevně opilý podezřelý muž odmítl prokázat svoji totožnost, byl za použití donucovacích prostředků předveden na služebnu Policie ČR. Celou věc si převzal službu konající policista dalšímu šetření," uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru