dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražské krimi

„Tak čum,“ zavolala žena, exnula dvě deci tvrdého a začaly se dít věci

V neděli večer bylo na tísňovou linku 156 oznámeno, že v ulici Chelčického v Praze 3 dochází k napadení oznamovatele jeho bývalou přítelkyní. Na místo byla vyslána autohlídka městské policie. Při příjezdu strážníků na uvedenou adresu již k žádnému fyzickému napadání nedocházelo. Nacházely se zde tři osoby, dva muži a jedna žena. Ta velmi agresivně verbálně urážela oba přítomné muže.

Z ženy byl silně cítit alkohol. Neustále opakovala: „Sednu do auta a pojedu do pr…e, až dostanu svoje věci.“ Strážník proto ženě sdělil, že jízdou pod vlivem alkoholu se může dopustit dalšího protiprávního jednání.

Na to žena řekla: „Tak čum!“, a poté z lahve vypila zhruba dvě deci tvrdého alkoholu. Vzhledem k tomu, že žádný z mužů nechtěl ohlásit žádné protiprávní jednání, hlídka strážníků pouze dohlédla, aby nedocházelo k dalšímu napadání.

Na to se všichni zúčastnění rozešli. Protože však strážníci pojali důvodné podezření, že žena, která požila alkohol, nasedne do vozidla, tak jak vyhrožovala, rozhodli se celou situaci z ulice Rokycanova sledovat.

Jejich podezření se za necelou minutu potvrdilo. Žena nasedla do vozidla a vyjela. Autohlídka městské policie se ihned za ženou ve vozidle vydala, a ta začala razantně zrychlovat. Po krátkém pronásledování ji strážníci zastavili v ulici Lupáčova a ženu slovy: „Jménem zákona!“ vyzvali ji, aby vystoupila z vozidla.

Na to se žena pokusila ve vozidle neúspěšně uzamknout. Po třetí výzvě z vozidla vystoupila a dodala: „Dělejte si, co chcete, já jsem to neřídila.“ Provedenou opakovanou dechovou zkouškou bylo u ženy zjištěno 1,92 ‰ alkoholu v dechu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru