Dnes Neděle - jasno 22°C
Zítra Pondělí - oblacno 25°C
Neděle 16. 6. 2024
Svátek má Zbyněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Tajemstvím krásné pleti je noční péče s produkty Arcaya Cosmetics
Luxusní obnovující liftingová noční maska s peptidy. Foto: Doelis-beauty.cz

Tajemstvím krásné pleti je noční péče s produkty Arcaya Cosmetics

Víte, že péče o pleť nemusí být omezená jen na bdělé okamžiky dne? Naopak! O pleť můžete intenzivně pečovat během spánku a je to ideální čas pro její regeneraci a obnovu. Přes noc tělo přepíná do režimu oprav a odpočinku, což nám dává jedinečnou možnost hluboké péče o pokožku.

3 tipy pro noční péči o krásnou pleť od odborníků z kosmetického salónu Doelis aesthetic

ljubov-stajner

Majitelka Doelis aesthetic Ljubov Štajner

Majitelka kosmetického studia Doelis aesthetic, paní Ljubov Štajner, přináší 3 tipy pro optimální noční péči o pleť.

  1. Dodržování pravidelného spánkového režimu je klíč. Ideální je spát 7 až 9 hodin denně, aby se optimalizovaly všechny regenerační procesy těla i pleti. Dobré je usínat i vstávat vždy ve stejnou dobu, aby si tělo vytvořilo vlastní biologický hodinový rytmus. Ten pak má pozitivní dopad na kvalitu spánku a celkový vzhled pleti.

  2. Další tip, který vede k lepšímu spánku, jsou večerní procházky. Uklidní vás a připraví tělo na noční odpočinek. Přirozené mírné večerní světlo navíc pomáhá regulovat produkci melatoninu, klíčového hormonu pro zdravý spánek. Nekoukejte už poté před spaním do mobilů a počítačů a ničím se nestresujte.

  3. Nikdy nezapomeňte na večerní režim péče o pleť. Po dokonalém odlíčení a vyčištění pleti je čas na aplikaci speciálních nočních produktů péče o pleť, jako jsou např. noční ampulková séra a masky. 
     

Produkty noční péče od Arcaya Cosmetics

Noční masky a séra od společnosti Arcaya Cosmetics najdete na e-shopu www.doelis-beauty.cz a pomohou pleti v noční regeneraci a výživě.

ampulkova-sera

Ampulková séra Beauty Sleep

Skvělý tip jsou ampulková séra Beauty Sleep a luxusní obnovující liftingová noční maska s peptidy Overnight Repair Mask.

Produkty účinně pracují přes noc a obsahují aktivní látky jako bambusový extrakt, extrakt ze zelených fazolí, rutin, panthenol, peptidy a vitamíny, které hydratují, zklidňují a obnovují pleť, zatímco vy odpočíváte.

Sérum a maska působí maximálně synergicky s přirozenými regeneračními procesy vašeho těla během spánku. Vy se tak probudíte svěží a se znatelně zdravější a zářivější pletí.

A kdo by nechtěl začít den pohledem do zrcadla na hladkou, pevnou a svěží pleť bez námahy? Vyzkoušejte je!


Autor: TZ, red

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru