dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
12°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
9°C
Zpravodajství

Tajemství znakového jazyka. Konference na Novoměstské radnici

Obecně prospěšná společnost Tichý svět pořádá odbornou konferenci Tajemství znakového jazyka – Význam znakového jazyka ve vývoji, výchově a vzdělávání.

Akce se koná u příležitosti Mezinárodního dne mateřského jazyka 21. února od 9.30 do 14 hodin v prostorách historického sálu Novoměstské radnice na Karlově náměstí 1 v Praze 2.

Cílem konference je upozornit veřejnost na skutečnost, že znakový jazyk, který je mateřským jazykem neslyšících, hraje klíčovou roli ve vývoji, výchově a vzdělávání neslyšícího dítěte.

Vystoupí přední čeští odborníci na danou problematiku, rodiče mající zkušenost s výchovou neslyšícího dítěte i samotní neslyšící.

Nebude chybět ani umělecké vystoupení v podobě tlumočené hudby. Program je pro účastníky zdarma. Po celou dobu bude zajištěno tlumočení do znakového jazyka.

Záštitu nad konferencí převzala starostka městské části Praha 2 Jana Černochová.

V případě zájmu o účast se prosím akreditujte na e-mailu: lucie.krestanova@tichysvet.cz do 20. února 2017.

Vchod do Novoměstské radnice je z Vodičkovy ulice.


Praha 2 pomáhá dávat odpovědi na řešení životních situací

Včera v 09:19

Sociální, právní i výchovnou pomoc při překonávání obtížných životních situací nabízí všem zájemcům diskusní semináře, které už osm let hostí radnice Prahy 2. Pořádá je zde bezplatně občanská poradna Společnou cestou ve spolupráci s humanitním odborem ÚMČ...

Další články
Nahoru