dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Syn k pohledání: zmlátil matku, vysypal na ni kýbl nadávek i plivanců a přetáhnul ji botou přes hlavu
Ilustrační foto: sxc.hu

Syn k pohledání: zmlátil matku, vysypal na ni kýbl nadávek i plivanců a přetáhnul ji botou přes hlavu

V pondělí večer volala na linku tísňového volání „156“ zoufalá žena a žádala o pomoc, protože ji fyzicky napadal její opilý syn. Na místo byli ihned vysláni strážníci z druhého pražského obvodu. Zde se spojili s napadenou, která se mezitím před rozparáděným synem raději schovala u sousedů.

„Napadl mne a zdemoloval mi celý byt," sdělila vzlykající žena strážníkům. Pak dodala, že syn je stále v bytě, že se ho bojí a nikam nic hlásit nechce. Jen úpěnlivě žádala strážníky, aby ho dostali z jejího bytu pryč. Nabídku na ošetření odmítla.

Hlídka se souhlasem ženy vstoupila do bytu a spatřila zde úplnou spoušť. Všude byly rozházené věci a byla zničená kuchyňská linka. Strážníci muže v bytě vyzvali k prokázání totožnosti a požádali ho, ať opustí byt. Na to dotyčný zareagoval tak, že začal svou matku opět vulgárně napadat.

„Hlídka muže vyzvala, aby zanechal svého jednání a opustil byt. Ten na výzvu nereagoval a začal po své matce plivat a znovu ji slovně urážet," uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Po opakované výzvě strážníků si začal balit své osobní věci a z ničeho nic se pokusil botou, kterou právě držel v ruce, udeřit svou matku do hlavy. V tom mu jeden ze strážníků zabránil a za pomoci donucovacích prostředků ho zpacifikoval. Muž stále kladl aktivní odpor a vyhrožoval matce fyzickou likvidací. Poté ho strážníci vyzvali k provedení orientační dechové zkoušky. Muži bylo naměřeno 2,66 ‰ alkoholu v dechu. Celá věc byla postoupena správnímu orgánu k dořešení.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru